Hjem
  Om NBLF
  English
 
  Anbefalinger
  Kretslag
  Br.befalsnytt
  Møtereferat
  Stipendrapporter
  Temperaturer
 
  Prosjekter
  Solskinnshist.
  Diskusjoner
  Gjestebok
  Lenker
 
  Bli medlem
  Kontakt oss
 
  Skoleundervisning
  Trygg hjemme
 
  Nyhetsarkiv
  Stillingsarkiv
 
  FEU
  Ordliste - KBT
  Ordliste - TAF
 

 
 


MEDLEMMER I MØRE OG ROMSDAL KRETSLAG

Navn Funksjon Arbeidsgiver



VANLIG MEDLEM
Alvestad Fred Anton Ingeniør / brannvernleder J. E. Ekornes AS
Andreassen Leif Magne Brigadeleder Ålesund Brannvesen
Andreassen Trond Brigadeleder Ålesund Brannvesen
Arnesen Fred Sjåfør/befal Herøy kommune
Aspen Jarl Arne Leder Beredskap/Varabrannsjef Kristiansund Kommune
Austdal Frank Brannmester Møre og Romsdal 110-sentral.no
Bakke Vidar Brigadesjef Ålesund Brannvesen KF
Balseth Arnfred Utrykningsleder Ørskog Kommune
Bekken Bjarne Brannsjef Smøla kommune
Bergmyr Per Brakstad Befal/ feier Vestnes kommune
Bigset Bjørnar Utrykkingsleiar Hareid Brannvesen
Bjerknes Nils Inge Brannmester Møre og Romsdal 110-sentral.no
Bjørkavåg Øystein Branninspektør Ålesund Brannvesen KF
Bjørnestad Kjell Arve Utrykkningsleiar Sykkylven brann og redningskorps
Bjåstad Jan Arild Utrykkingsleiar Hareid Brannvesen
Blakstad Jens Inge Brannmester Kristiansund brannvesen
Bredesen Sigbjørn Kristiansund Brann- og redningvesen
Breivik Kim André Brannsjef Sandøy kommune
Bruaset Lasse befal Vestnes kommune
Brubakk Olav Helt Brannsjef Hareid kommune
Busengdal Stig tekn.sjef/brannsjef Stordal kommune
Bøe Gunnar Overbefal Surnadal kommune
Dragseth Trygve utrykningsleder Sunndal kommune
Driveklepp Kristian Volda Brannvesen
Dønheim Kåre Brannmester Halsa kommune
Egeness Sindre Formann Ålesund Brannvesen KF
Eide Kai Brannmester Molde Brannvesen
Eidem Gjermund Brannmester Sykkylven kommune
Ekeli William Bernt branningeniør Ulstein kommune
Ekroll Knut Øystein Leiar brannførebyggande Volda brann og redning
Ekroll Rasmus Brannsjef Sande Kommune
Erstad Terje Beredskapsleder Hydro
Farstad Stian Branningeniør Molde brann- og redningstjeneste
Fedje Arnfinn Overbefal Fræna Kommune
Fiskaa Håvard Konsulent/senior rådgiver Selvstendig
Fitje Martin Helge
Fitje Gerhard Utrykningsleder Sandøy Kommune/Sandøy Brannvesen
Fjørtoft Stig Pensjonist Haram kommune
Flemmen Jarl Runar Utrykkingsleiar Averøy brannvesen
Flusund Steinar branningeniør Molde brann- og redningstjeneste
Flydal Ole Jonny Leder Miljøberedskap Ålesund Brannvesen KF
Forberg Terje Varabrannsjef Surnadal kommune
Gandborg Live Margrethe Branningeniør Hareid Kommune
Giskehaug Stein Inge utrykningsleder Stranda kommune/Ekornes
Gjerde Arvid Formann Vestnes kommune
Gjærde Eldar Overordna vakt Stranda kommune
Glomstad Egil Underbrannmester Kr.sund Brannvesen
Grebstad Oddmund Brannsjef Sykkylven kommune
Grødal Lars Utrykkingsleiar Sunndal Brannvesen
Halse Jørn utrykkingleiar Volda kommune
Hansen Arne Sigurd Avdelingsleder beredskap Ålesund brannvesen KF
Hansen Odd Arne Varabrannsjef Tingvoll kommune
Hansen Jan Thore Underbrannmester Ålesund Brannvesen KF
Hanssen Kjetil Arne Underbrannmester/Feiar Sykkylven kommune
Haraldsvik Atle Brigadeleder Ålesund Brannvesen KF
Harneshaug Håvard Sandøy kommune
Hauge Kjell Leiar førebyggjande avd. Sande kommune
Haugen Falke Brannsjef Rauma kommune
Hauglum Steinar Varabrannsjef Sunndal Kommune
Haukebø Siem Siv Molde Brannvesen
Heggem Terje Varabrannsjef Gjemnes kommune
Heltne Roy Inge Brannmester Volda kommune
Henriksen Aage Brannmester/Øvelsekoordinator 110 sentral Møre&Romsdal
Hjelle Einar underbrannmester Kristiansund kommune
Hjelle Geir-Even Industrivernleder Møre Trafo.
Hjelmeseth Arnstein Underbrannmester Ålesund Brannvesen KF
Horneland Jon Børge branningeniør Molde kommune
Hovland Jens Arne Branningeniør Ålesund brannvesen KF
Huse Johannes Utrykningsleder Sandøy Brannvesen
Husevåg Stein Branningeniør Volda Kommune
Husøy Jens Petter Brannmester Fræna kommune
Haagensen Bjørn Eivind Teamleder Feieavdeling Ålesund Brannvesen
Håkonsholm Terje Andre Utrykkingsleiar Herøy Brann og redning
Haavik Einar-Tore Utrykningsleiar Volda brannvern
Indregård Oddbjørn Befal Sande kommune
Isaksen Tor Barwill Unitor Skipsservice
Iversen Kjetil Brannmester Møre og Romsdal 110-sentral.no
Iversen Rune Brannsjef Fræna kommune
Jensen Gunnar Grimsmo Branningeniør Kristiansund kommune
Jensen Jørn Underbrannmester Kristiansund Kommune
Johansen Leif Utrykningsleder Sunndal Kommune
Jørgensen Stian 110 Møre og Romsdal
Karlsen Åge Elias Utrykningsleiar Hareid brannvesen
Karlsen Svein Branninspektør/feierkordinator Kristiansund kommune
Karlsen Carl Fridtjof Leder undervisning Molde brannvesen
Kile Malvin overbefal Volda kommune
Kirkenes Rolf varabrannsjef/feier Smøla kommune
Klokk Thor Brannformann Ålesund Brannvesen KF
Kolås Tommy Utrykningsleder Ørskog Kommune
Korsnes Knut Gunnar Brannbefal Haram Kommune
Kristiansen Kurt Brannmester Ørsta brann og redning
Kroken Tor Arne Utrykningsleder Sula kommune
Kroknes Torfinn Utrykningsleder Molde Brann og redningstjeneste
Krumsvik Knut utrykningsleiar Volda brannvern
Kvalvik Magnar Varabrannsjef Skodje kommune
Kvam Morten Feiermester/Branninspektør Molde brann og redn.tjeneste
Kvernes Jan Ove Branningeniør Kristiansund brann og redningsvesen
Landsem Steinar varabrannsjef/vaktmester Rindal kommune
Langvatn Tore Leiar Beredskap Herøy kommune/Herøy brannvern
Larsen Knut Varabrannsjef Kristiansund kommune
Leira Hallbjørn Brannsjef Sula kommune
Leite Bent avd.ing Skodje kommune
Leite Hege Kristin branningeniør Ørsta kommune
Lennavik Trygve Varabrannsjef/leder beredskap Molde kommune
Lervik Eilif M. Brannsjef Sunndal kommune
Lid Kjell-Arve Brannsjef Ørskog kommune
Lied Einar Brannsjef Stordal kommune
Lundehaug Magne Brannsjef Vanylven kommune
Lyshol Per Sindre Overbefal Sykkylven kommune
Mathisen Kjell Inge Brannsjef Kristiansund brannvesen
Mittet Bernt Ivar Branningeniør Rauma Brannvesen
Moen Tor Arne Brannsjef Surnadal kommune / Rindal kommune
Molvær Kjartan Utrykningsleder Sula Brannvesen
Morrison Rian Utrykningsleder/operatør Giske kommune/Møre og Romsdal 110 sentral
Myhre Frode Drågen Nestleder beredskap Molde brannvesen
Myklebust Erik brannmester Ørsta kommune
Myran Kaj Ove Utrykningsleder Skretting AS
Myren Reidulf Brannsjef Hemne kommune
Myrvoll-Lunde helge Overbrannmester Møre og Romsdal 110 Sentralen KF
Måseidvåg Arne Johan Utrykningsleder Sula Brannvesen
Nilsen Øivind underbrannmester Ålesund Brannvesen KF
Nygård Hallvard Brannmester Molde brann- og redningstjeneste
Nyhaug Lars Ove Utrykningsleder Skodje kommune
Naalsund Odd Birger FIG-leder Sivilforsvaret
Olsen Bjørn Robert Branningeniør Molde Brann-og redningstjeneste
Olsvik Stian underbrannmester Ålesund Brannvesen KF
Ormsettrø Erling Brannmester Tingvoll kommune
Otterlei Stig Rune Utrykningsleiar Skodje Brannvensen
Pettersen John Normann Leder forebyggende Herøy brannvern
Rasdal Bjørn Brannkonstabel/instruktør Ålesund Brannvesen KF
Refsnes Geir Utrykningsleder Ørskog Kommune
Reite Bjørn Overbefal Volda kommune
Rogne Anders utrykkingsleiar Volda kommune
Rognstad Ulf Kristian Befal Ørsta Kommune
Rønneberg Odd Arne Distriktssjef Wenaas as avd. Ålesund
Rønning Olav Overbefal Surnadal kommune
Rørstad Arnold Branningeniør Ålesund Brannvesen
Sagen Torbjørn Varabrannsjef Kristiansund kommune
Saure Olav Utrykkingsleiar Ørsta Brannvesen
Schjølset Knut Underbrannmester Kristiansund Brann og Redning
Seth Øyvind Brannmester Ålesund brannvesen KF
Skogvold Kjell Arild Utrykkningsleiar Sykkylven Brann og Redningskorps
Skorgenes Frank Brannsjef Vestnes kommune
Skrede Gisle Brigadeleder Ålesund Brannvesen KF
Skutvik Bjørn Feierformann Ålesund Brannvesen KF
Skaar Nils Kristen Brannbefal Haram kommune
Skaar Bertil overbefalsvakt Haram Kommune
Smoge Lars Kjell Brannsjef Norddal kommune
Smørholm Alf Magne Brannsjef Molde kommune
Stadsnes Idar Utrykningsleder Sula Brannvesen
Stangvik Sigurd Overbefal Sunndal kommune
Steen Vidar Brannformann Vestnes kommune
Steffenssen Fredrik Branningeniør Ålesund brannvesen KF
Stette Jan Ove Formann Ålesund Brannvesen KF
Stølen Johnny Varabrannsjef Ålesund brannvesen KF
Sæterøy Svein Ingeniør Rauma kommune
Sæther Frank Utrykkningsleder Sunndal Kommune
Sæther Trond Underbrannmester Kristiansund Kommune
Søreng Kay Befal Vestnes Kommune
Tafjord Pedersen Odd-Arne Materialforvalter Ålesund Brannvesen KF
Tangen Ole Jonny Brannmester Molde brannvesen
Teigen Inge brann- og feiermester Stranda kommune
Thorsen Geir Brannsjef Ålesund brannvesen KF
Topp Agnete Branninspektør Ålesund Brannvesen KF
Torgesen Ronny Sindre Overbefal/Utrykningsleder Rauma Kommune
Trippestad Hugo Utrykningsleder/røykdykker Rauma Kommune
Tvedt Håvard Sunndal Brannvesen
Ugelstad Robert Branningeniør Kristiansund kommune
Utne Sigbjørn Sunndal Brannvesen
Vassbotn Tore Stranda Kommune/Stranda Spekemat
Vestre Paul-Ola Teamleder Feiervesenet Ålesund brannvesen KF
Vik Arne Runar brannsjef Ulstein kommune
Vikene Kjell Martin Brannsjef Sande kommune
Vikås Kjetil Overbrannmester Møre og Romsdal 110-sentral kf
Våge Jon Rune Brannsjef/Anleggs- og driftsleiar Herøy kommune
Vågen Robert Branninspektør Fræna Kommune
Walderhaug Rolf-Erik Konsulent 110 Møre og Romsdal KF
Wangsholm Erlend Branningeniør Ålesund Brannvesen KF
Winther Leira Thomas Einingsleiar/Brannsjef Ørsta kommune
Ødegård Ole Tommy Utrykningsleder Rauma Kommune
Ødegaard Rolf Jarle Formann Ålesund Brannvesen KF
Øvereng Harald Avd.ing / Sjåfør, røykdykkar og befal Ulstein kommune / brannvesen
Øvrelid Torbjørn Utrykninsleiar/sjåfør Hareid brannvesen
Øye Guttorm Brannbefal/avd. ingeniør Ørsta kommune
Aam Marius Brannformann Ålesund Brannvesen Kf
Aasen Nils brannsjef Gjemnes kommune
Aasheim Lillian Feiar Stranda Kommune
PENSJONIST
Andreassen Lars Johan Branninspektør Ålesund brannvesen KF
Arnesen Svein H. Brannsjef Volda kommune
Bakkhaug Bjørn Brannsjef KLP
Dalen Svein Brannmester Ålesund Brannvesen KF
Flatmark Jan Olav Branninspektør Ålesund brannvesen KF
Hansen Thor Brannmester Møre og Romsdal 110 sentral KF
Holseker Svein Brannmester Ulstein kommune
Myklebust Roger Overbefal Herøy kommune
Rekdal Bjørn Brannmester Ålesund brannvesen KF
Rindal Lasse Brannsjef Vanylven Kommune
Rusten Hallvard Brannsjef Herøy kommune
Slyngstad Bernt Brannmester Ålesund brannvesen KF
Strand Ola Andreas Avd. leiar beredskap Herøy Kommune
Svanemyr Robert Brannmester Rauma kommune
Ytre-Hauge Einar Brannsjef Ørsta kommune

 

Tilbake til forrige side

 

 



Webredaktør: Per Ole Sivertsen

 

      HVA SKJER?
DESEMBER 2017
12.12. Medlemsmøte...
JANUAR 2018
17.01. Nasjonal brann- og...
MARS 2018
21.03. Brannvesenkonferan...
SE ALLE AKTIVITETER

 

  ANNONSER
 


Nettsidene er utviklet av
Powel AS, avd. Datamann